Żyjemy w mediokratycznym transie

Dziewczynka w magicznym lesie grzybowym.

Jeśli myślisz, że żyjesz w ustroju demokratycznym, to jesteś w błędzie. Działa to w ten sposób:

Zastanów się, skąd biorą się wartości w obecnym społeczeństwie? Ile razy na dobę się porównujesz i dziwnym trafem nie jesteś w stanie dorównać oczekiwaniom, które sobie stawiasz? Otóż mogę Cię pocieszyć, wartości, które obecnie wyznajesz nigdy nie należały i nie należą do Ciebie. Chcesz być JAKIŚ, chcesz mieć to COŚ, łudzisz się, że KIEDYŚ. Liczysz, że TA CHWILA, nastąpi, że znajdziesz TEGO wymarzonEGO partnera, osiągniesz „sukces”… Otóż nie przyjacielu, ta chwila nie nastąpi, natomiast to co Cię omija to TU i TERAZ, w którym zawierają się wszystkie możliwości, te zrealizowane, te niezrealizowane i te co mogą być, będą i nie będą zrealizowane.

Teraz wypuść powietrze i weź oddech, tak jesteś TU i TERAZ, i tylko to się liczy.

Wydaje się Tobie, że walutą są złoto, pieniądze, materialne bogactwo, ale nie w tym rzecz. Walutą we wszechświecie jest energia, Twoja osobista uwaga, którą tak łatwo przyszło Ci trwonić. Otóż wolność to stan umysłu, mogą Cię zamknąć na kwarantannie i pomyślisz, że jesteś uwięziony, ale wiesz co? Taka karma. Niezależnie od okoliczności, w których się obecnie znajdujesz, pamiętaj, że to Ty jesteś kreatorem swojej rzeczywistości, jeśli jesteś kozakiem, to wibrujesz tak silnie, że manifestacja następuje szybciej niż podróżuje światło, jesteś wolnym człowiekiem w tym sensie, że od Ciebie zależy to jak ZAREAGUJESZ, jakie wybierzesz PODEJŚCIE, do danej sytuacji. Weź na uwagę, że przekraczając horyzont zdarzeń swojego umysłu akceptujesz zarówno jasną i ciemną stronę rzeczywistości, zdajesz sobie sprawę, że to tylko taka gra, w której chodzi o Twoje życie. Pozycja kreatora sprawia, że masz MOC kreacji zarówno nieba jak i piekła, tutaj na Ziemi.

Media wykreowały obraz niemożliwy do osiągnięcia, zatruwasz swój umysł wiadomościami, filmami, sportem, muzyką… Wklepujesz na własne życzenie archetypy znane nam od wieków, skutecznie implementowane w Twojej Jaźni, działając głęboko z Twojej podświadomości. Natłok informacji stworzony tylko po to, żebyś nie miał chwili refleksji nad swoją istotą, a gdybyś tylko widział jaka ona jest piękna… Wkładasz do ust to co Ci media sprzedają, nie zastanawiając się ani chwili nad tym, czy na prawdę potrzebujesz jeść aż tyle… Recepta na zdrowie? To wdzięczność i dyscyplina. Nie daj się zwieść. Nie musisz się zmieniać, to czy jesteś niewolnikiem czy nie, to tylko etykiety EGO, w żadnym stopniu, nie zmienia to Twojej prawdziwej natury, NATOMIAST, to TY masz wolny wybór, tego co manifestujesz…

A więc porzuć ideę zmiany siebie, przestać chcieć być JAKIMŚ. Zamiast tego odrzuć wszystko czym NIE JESTEŚ, bowiem tylko wtedy możesz odkryć, czy inaczej, zbliżyć się do swej prawdziwej natury i poznać kim naprawdę JESTEŚ. Wyłącz TV, zaakceptuj aktywny umysł, wróć do CISZY. Odstaw te cholerne używki, stymulanty i depresanty, które Ci nie służą i przykrywają ból, który wynika z oporu przed tym co JEST. Nie daj sobie wmówić, że jesteś nikim, masz prawo nosić swój BÓL z honorem, ponieważ jesteś Boską istotą i Twoja praca polega na tym, żeby sobie to przypomnieć. Życie w tym CHORYM społeczeństwie jest wystarczająco trudne, żebyś zabijał się o kawałek chleba! Uwierz mi, że do prawdziwej radości nie wiele potrzeba. 3 największe medycyny są darmowe (jeszcze) Słońce, Oddech i Post. Możesz czerpać z swego serca niezliczone ilości energii, kreować życie i nację jaką tylko sobie wymarzysz. W zasadzie wyobraźnia to jedyne co Cię ogranicza. Prędzej czy później zrozumiesz, że jesteś więcej niż tylko ciałem, przestaniesz się utożsamiać z umysłem i innym bezsensem, który Ci chcą wmówić.

Urodziłeś się w stresie, przecieli Ci pępowinę z dala od natury, bydlaki, po czym obudziłeś się w klatce, w której poprzednie pokolenia, również były zamknięte. Żyjesz w czasach, gdzie non stop leci radio, codziennie o danej godzinie lecą gówno-wiadomości, przywykłeś żeby być parobkiem, najlepsze jest to poczucie bezpieczeństwa, które daje Ci obecna praca, poczucie WŁADZY, że możesz wydać pieniądze na cokolwiek zechcesz, poczucie, że masz kontrole nad własnym życiem. Otóż nie przyjacielu, nie masz pojęcia jakie bogactwo nosisz w sercu, ale nie będziesz w stanie go odkryć jeśli się nie PRZEBUDZISZ do swojej boskiej natury, która jest zawsze obecna. Aby żyć w przepływie, nigdzie nie musisz dążyć, wystarczy, że zniwelujesz WSZYSTKIE czynniki, które ten przepływ zaburzają. Okażę się, że nie nie chorujesz, nie potrzebujesz tyle jedzenia ( w zasadzie to na pewnym etapie nie potrzebujesz go w ogóle, a wodę czerpiesz z powietrza) ile myślałeś (tzn. zostało Ci zaprogramowane). Również wszelkie stymulanty staną się zbędę, relacje zostaną przesiane przez sito TWOJEJ nowej percepcji, percepcji osoby WOLNEJ od niższych energii i przywiązań.

Wolność jest możliwa TU i TERAZ. Czytaj, zgłębiaj wiedzę, a co najważniejsze, kwestionuj ale nie oczekuj odpowiedzi bowiem…

„Umysł nie zna odpowiedzi, a Serce nie zadaje pytań.”

Buddha

Powodzenia…

  • Treści na naszej stronie znajdziesz w języku polskim jak i angielskim. Naszym celem jest poszerzanie świadomości oraz edukacja czym jest szamanizm i jak osiągnąć pełnię swojego potencjału. Na stronie znajdziesz wiele poradników zarówno natury duchowej jak i codziennej.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *