Terapia czaszkowo-krzyżowa — urazowe uszkodzenie mózgu

Płyn mózgowo-rdzeniowy zawsze pulsuje w górę iw dół kręgosłupa, w mózgu i wokół niego. Ten pulsujący lub pompujący płyn tworzy subtelne fale, które nazywamy falą czaszkową. Pracuję z kośćmi, płytkami czaszki i kręgosłupem, dostrajając się do fali czaszkowej.

To bardzo powolna i delikatna praca z energią. Ta praca pomaga organizmowi się zrelaksować. Wszystko w ciele jest owinięte w tkankę łączną; powięź. Wzory utrzymywania rozwijają się, a po uwolnieniu odprężają się i pomagają przywrócić ciało z powrotem do równowagi i pomagają organizmowi się wyleczyć.

Istnieje wiele doniesień o tym, że CST jest pomocny w łagodzeniu objawów PTSD, urazowego uszkodzenia mózgu i innych problemów, w tym autyzmu. Przyjaciel, kolega weteran i praktyk CST niedawno powiedział mi o ogromnym uzdrowieniu, jakie otrzymał, gdy sam otrzymał CST. Został zwolniony z korpusu piechoty morskiej z urazem mózgu, którego doznał podczas pobytu w Afganistanie. Opisał, że jego głowa jest „napięta” i jakby „jego czaszka była zamknięta”, co w rezultacie powoduje duży nacisk w głowie. Terapia rozluźniła wszystko i uwolniła tę presję. Poczuł się lżejszy, a ciśnienie w jego głowie zwolniło. To było niesamowite.

Wykonuję tę pracę od kilku lat i nieustannie jestem zdumiony wynikającą z tego ulgą w bólu i uzdrowieniem, której doświadczają klienci. Miałem zaszczyt pracować z kilkoma weterynarzami na kilku rekolekcjach w ciągu ostatniego roku. To satysfakcjonujące móc pomóc tym bohaterskim ludziom, którzy doświadczyli tak wiele bólu i traumy, znaleźć ulgę w bólu. Niewielka informacja zwrotna, którą otrzymałam, była dobra, a zabiegi były pomocne i docenione. Niestety nie dano mi możliwości kontynuacji.

źródło: http://tomkbrink-design.blogspot.com/2014/07/craniosacral-therapy-traumatic-brain.html?spref=pi

  • Treści na naszej stronie znajdziesz w języku polskim jak i angielskim. Naszym celem jest poszerzanie świadomości oraz edukacja czym jest szamanizm i jak osiągnąć pełnię swojego potencjału. Na stronie znajdziesz wiele poradników zarówno natury duchowej jak i codziennej.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *